o nas

o nas

Bored Games to polska spółka akcyjna zajmująca się tworzeniem, produkcją i dystrybucją gier planszowych. Chcemy, aby nasze gry były wyjątkowe i pozwalały nie tylko świetnie spędzać czas na zajmującej i emocjonującej rozgrywce, ale opowiadały również ciekawe i zajmujące historie.

Ponieważ bliskie nam są również gry komputerowe – głęboko wierzymy w synergię z tą gałęzią rozrywki. Te dwie branże bardzo wyraźnie ku sobie ciążą i jesteśmy przekonani, że mogą kapitalnie się uzupełniać

Skupiamy się również na szukaniu w Polsce pasjonatów i twórców, których zaprosimy do współpracy, aby wspólnie realizować wyjątkowe projekty.

Z racji działalności pozostałych spółek z grupy kapitałowej RLTY i wynikających z tej koegzystencji synergii, chcemy być miejscem, które da im również możliwość kooperacji z producentami gier komputerowych i stworzenia cyfrowych wersji ich gier planszowych. 

Co wyróżnia spółkę na polskim rynku producentów gier planszowych?

 To co nas wyróżnia, to przede wszystkim nieszablonowe podejście do gier. Szukając inspiracji nie boimy się nawiązywać do bieżących, czasem nawet kontrowersyjnych tematów zaczerpniętych wprost z popkultury lub z otaczającego nas świata.

Jesteśmy oszczędni, a zarazem profesjonalni. Nasz model działania przypomina akcelerator skupiający wokół siebie spółki ambitnych twórców, którzy otrzymują od nas finansowanie dla swoich projektów.

Sebastian Srebro

Prezes Zarządu Bored Games

Od 30 lat związany z szeroko rozumianym rynkiem gier. Autor gier planszowych, kilkuset scenariuszy do gier RPG, gier komputerowych m.in.: „Cosmic Hero”, „Arktyczne Polowanie” czy kultowej serii „Insane Speedway”.

Posiada ponad 25-letnie doświadczenie managerskie, które zdobywał w obszarze sprzedaży, logistyki oraz IT. Pomagał budować kieleckiego Kolportera, z którym był związanym przez 18 lat, m.in. jako Pełnomocnik Zarządu ds. Sprzedaży. Jako Dyrektor Zarządzający pracował dla Grupy VIVE. Współtworzył jedną z największych polskich grup zakupowych.

Współpracuje z polskimi funduszami inwestycyjnymi. Wspiera merytorycznie polskie startupy oraz pomaga w ich komercjalizacji.

Nasi partnerzy:

Nasi partnerzy: