KOCIE KRÓLESTWA

cat kingdoms

Ja, Elżbieta IX Białowłosa z rodu Długowąsych, postanowiłam przejść na emeryturę. Tron i wszelkie prawa do królestwa chcę przekazać jednemu z moich kociąt. Któremu? O tym zadecyduje turniej. Każdy z dziedziców otrzyma własną ziemię oraz poddanych i będzie musiał wykazać, jak dobrze potrafi rządzić. Ten, który zrobi to najlepiej, otrzyma prawo do tronu.”

Zdobywaj nowe terytoria, zarządzaj swoim królestwem, stawiaj nowe budynki i rozwijaj swoje ziemie.
Obdaruj królową najhojniejszą daniną i udowodnij, że to ty jesteś odpowiednim następcą tronu.

Kocie Królestwa to gra w której gracze starają się rozbudować swoje własne krainy zdobywając nowe terytoria, eksplorując je w poszukiwaniu skarbów i rozbudowując  nowe budynki.
Celem gry jest stworzenie najlepszej i najefektywniej zarządzanej krainy, która pozwoli uzyskać największy dochód i dostarczyć jak największą daninę dla Królowej – a ten kto złoży największą daninę, zostanie nowym Królem.

 

Gra opiera się na mechanice budowanie własnego silnika – gracze za zgromadzone złoto i zasoby mogą kupować nowe karty budynków i rozbudowując własną krainę zwiększać jej możliwości ekonomiczne.
Wykorzystuje również mechanikę worker placement – wysyłając własnych Magnatów do poszczególnych miejsc możemy skorzystać z przypisanych dla nich akcji oraz uruchamiać zdolności budynków.